Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności z serwisu plantatorskiego.

Treść

60. Sesja Naukowa Istytutu Ochrony Roślin - relacja
2020.02.21

Zapraszamy na relację z 60. Sesji Naukowej Instytutu Ochrony Roślin - Państwowego Instytutu Badawczego, która odbyła się w dniach 11–13 lutego 2020 r. w Poznaniu pod hasłem: "Chroniąc rośliny, chronisz życie”.

XIX Konferencja buraczana w Cukrowni "Malbork" - relacja
2020.02.14

Zapraszamy na relację z dziewiętnastej edycji spotkania dla Plantatorów buraka cukrowego zorganizowanego wspólnie przez Cukrownię "Malbork", Pomorski ODR o/ w Starym Polu oraz ZPBC w Malborku i Nowym Stawie.

Pielęgnacja pryzm buraczanych
2019.11.26

Korzenie buraków cukrowych przeznaczone do odbioru w grudniu czy styczniu, są szczególnie narażone na oddziaływanie niekorzystnych warunków pogodowych. Prawidłowo zabezpieczony surowiec to korzyści zarówno dla Plantatora jak i Cukrowni. W perspektywie najbliższych prognoz meteo warto rozważyć takie działania. 

 

 

Przechowalnictwo buraków cukrowych
2019.11.12

Nieuchronnie zbliża się półmetek wykopków korzeni buraka cukrowego. Na polach pojawia się coraz więcej pryzm, które czekają na załadunek i transport do cukrowni. Przymierzając się do przechowywania surowca, należy zwrócić szczególną uwagę na najlepsze na danym polu, miejsce składowania surowca.