Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności z serwisu plantatorskiego.

Treść

Zamówienie nasion buraka cukrowego dla Plantatorów KSC S.A. na sezon 2019
2018.10.11

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. przystępuje do zbierania od Plantatorów zamówień na nasiona buraka cukrowego do zasiewów w 2019 roku.

 

Preferowana lista odmian buraka cukrowego dla Plantatorów KSC S.A. na sezon siewny 2019
2018.10.11

Zachęcamy do zapoznania się z preferowaną listą odmian oraz wynikami doświadczenia odmianowego przeprowadzonego w sezonie 2017.

 

Relacja - Warsztaty polowe uprawy buraka cukrowego w Starym Brześciu
2018.09.17

Zapraszamy na relację z IX edycji Warsztatów Polowych w Starym Brześciu poświęconych uprawie buraka cukrowego, które odbyły się 12 września na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu

Ograniczanie populacji szarka komośnika metodami agrtoechnicznymi
2018.09.06

Po tegorocznych wiosennych doświadczeniach z szarkiem komośnikiem, plantatorzy buraka cukrowego na południowym wschodzie Polski z niepokojem myślą o przyszłorocznej uprawie buraka cukrowego. Czy uda się i na ile będzie można ograniczyć zagrożenie ze strony tego szkodnika?

Komunikat dla Akcjonariuszy Krajowej Spółki Cukrowej S.A.
2018.09.04

W dniu 3.09.2018 roku w siedzibie Krajowej Spółki Cukrowej S.A  w Toruniu odbyło się spotkanie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego z Zarządem Krajowej Spółki Cukrowej S.A. przy udziale przedstawicieli Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy oraz Związków Plantatorów Buraka Cukrowego działających w Spółce.