Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności z serwisu plantatorskiego.

Treść

Warsztaty polowe - Stary Brześć 2018 - wideorelacja!
2018.10.24

W dniu 12 września 2018 odbyła się IX edycja "Warsztatów polowych" uprawy buraka cukrowego w Starym Brześciu. Zapraszamy na wideorelację z tego wydarzenia!

Preferowana lista odmian buraka cukrowego dla Plantatorów KSC S.A. na sezon siewny 2019
2018.10.11

Zachęcamy do zapoznania się z preferowaną listą odmian oraz wynikami doświadczenia odmianowego przeprowadzonego w sezonie 2017.

 

Relacja - Warsztaty polowe uprawy buraka cukrowego w Starym Brześciu
2018.09.17

Zapraszamy na relację z IX edycji Warsztatów Polowych w Starym Brześciu poświęconych uprawie buraka cukrowego, które odbyły się 12 września na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu

Ograniczanie populacji szarka komośnika metodami agrtoechnicznymi
2018.09.06

Po tegorocznych wiosennych doświadczeniach z szarkiem komośnikiem, plantatorzy buraka cukrowego na południowym wschodzie Polski z niepokojem myślą o przyszłorocznej uprawie buraka cukrowego. Czy uda się i na ile będzie można ograniczyć zagrożenie ze strony tego szkodnika?

Komunikat dla Akcjonariuszy Krajowej Spółki Cukrowej S.A.
2018.09.04

W dniu 3.09.2018 roku w siedzibie Krajowej Spółki Cukrowej S.A  w Toruniu odbyło się spotkanie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego z Zarządem Krajowej Spółki Cukrowej S.A. przy udziale przedstawicieli Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy oraz Związków Plantatorów Buraka Cukrowego działających w Spółce.