Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Treść

Działy Surowcowe w Oddziałach KSC

Oddział „Cukrownia Dobrzelin”
Dział Surowcowy
ul. Władysława Jagiełły 92
99-319 Dobrzelin
tel. 24 285 10 08 – centrala
dobrzelin@polski-cukier.pl

Oddział „Cukrownia Kluczewo”
Dział Surowcowy
ul. Broniewskiego 23
73-102 Stargard Szczeciński
tel. 91 578 48 31 do 34
kluczewo@polski-cukier.pl

Oddział „Cukrownia Krasnystaw”
Dział Surowcowy
22-302 Siennica Nadolna 15
tel. 82 577 02 11 - centrala
krasnystaw@polski-cukier.pl

Oddział „Cukrownia Kruszwica”
Dział Surowcowy
ul. Niepodległości 38/40
88-150 Kruszwica
tel. 52 358 42 00 – centrala
kruszwica@polski-cukier.pl

Oddział „Cukrownia Malbork”
Dział Surowcowy
ul. Reymonta 16/17
82-200 Malbork
tel. 55 647 05 00 – centrala
malbork@polski-cukier.pl

Oddział „Cukrownia Nakło”
Dział Surowcowy
ul. Rudki 1
89-100 Nakło
tel. 52 386 06 61 – centrala
naklo@polski-cukier.pl

Oddział „Cukrownia Werbkowice”
Dział Surowcowy
ul. Przemysłowa 2
22-550 Werbkowice
tel. 84 657 20 21 – centrala
werbkowice@polski-cukier.pl