Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności z serwisu plantatorskiego.

Treść

Artykuł: Wysłodki to dobra pasza
2017.06.27

Wysłodki buraczane to bardzo dobry materiał paszowy, który powstaje w procesie ekstrakcji cukru z korzeni buraka cukrowego. W każdym gospodarstwie rolnym pasze z wysłodków buraczanych powinny stanowić stały komponent dawki pokarmowej dla bydła mlecznego, opasowego, trzody chlewnej i koni.

Dzień Pola KSC S.A. - Relacja
2017.06.27

Zapraszamy na relację z obchodów Dnia Pola Krajowej Spółki Cukrowej S.A., które odbyły się 22 czerwca 2017 r. w miejscowości Łęczyna

Rozstrzygnięcie konkursu "e-Plantator"
2017.06.26

Poniżej przedstawiamy listę Laureatów Konkursu internetowego na portalu e-Plantator organizowanego w związku z Dniem Pola KSC S.A. 2017

Spotkania polowe 2017
2017.06.13

W rejonach kontraktacyjnych KSC S.A. trwa drugi tegoroczny cykl szkoleń dla Plantatorów buraka cukrowego. Spotkania składają się z części polowej  oraz  z prelekcji na tematy związane z uprawą buraka cukrowego. Taka forma spotkań umożliwia Plantatorom podzielenie się z kolegami po fachu swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat uprawy buraków cukrowych i nie tylko.

Dzień Pola Krajowej Spółki Cukrowej S.A. - ZAPRASZAMY!!!
2017.06.09

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. już po raz piętnasty organizuje uroczyste obchody Dnia Pola. Spotkanie zaplanowano na dzień 22 czerwca 2017 r. w miejscowości Łęczyna, w powiecie stargardzkim, w województwie zachodniopomorskim na obszarze plantacyjnym Oddziału „Cukrownia Kluczewo”.